foto_onas_lenka.jpg
 

Jmenuji se lenka Šťastná

...a jsem opravdu šťastná, že se setkáváme na stránkách Salon24. Povedlo se nám totiž vytvořit místo, kam rádi zabrousí beauty profesionálové i jejich zákaznice a zákazníci. Co všechno děláme?

Management & rezervační systém

Salon24 vznikl, protože jsem chtěla klientkám salonů - a co si budeme povídat - i sobě, zjednodušit objednávání beauty služeb. Většinu věcí už můžeme zařídit online, tak proč ne tohle? Díky rezervačnímu systému Salon24 mohou beauty profesionálové s úlevou zahodit papírový diář. Taky nemusí odbíhat ke zvonícímu telefonu a večery trávit rozesíláním SMS upomínek na další den. To všechno totiž rezervační systém Salon24 udělá za ně.

BLOG SALON24

Salon24 na svých stránkách propojuje celou beauty komunitu. Na blogu Salon24 najdete články o zdraví a kráse, rozhovory s majitelkami salonů nebo beauty reporty, kde inspirativní ženy prozrazují, jak o sebe pečují. A neváhají se podělit ani o tajné triky.

MARKETINGOVÝ BEAUTY MANUÁL

Protože víme, co komunitu beauty profesionálů a profesionálek nejvíc pálí, vydali jsme šikovného pomocníka - Marketingový beauty manuál. Je plný konkrétních a srozumitelných tipů, co postovat a jak se starat o sociální sítě, tak, aby dělali salonu dobrou vizitku.

Jsem ráda, že jste si nás vybrali,

Lenka Šťastná

Zakladatelka Salon24